Zasklívání balkónů Ústí nad Labem 

Provádíme zasklívání balkónů, lodžií a zimních zahrad kvalitními zasklívacími systémy českého výrobce Duotech Montáž se provádí z vnitřní strany balkónu a není potřeba žádné lešení. Záruční doba je standardně 24 měsíců a předpokládaná životnost je až 50 let. Kromě zasklívání balkónů a lodžií zasklíváme zimní zahrady a altány.   

Naše firma působí v této oblasti od roku 1998, naše zkušenost s více než 1500 namontovaných systémů by pro Vás mohla být i dostatečnou zárukou kvalitní montáže.   

Proč si nechat zasklít balkón:

  • zvyšuje komfort bydlení ·         
  • zasklený balkón působí jako účinná izolace        
  • snižuje tepelné ztráty z místnosti         
  • chrání před deštěm a větrem         
  • snížení hlučnosti a prašnosti        
  • ochrana proti vniknutí

Po zasklení balkónu můžete skla vylepšit o žaluzie či bezpečnostní nebo protisluneční fólie. Zejména v letních měsících se můžete setkat s přílišným přehříváním, tomu zamezíte aplikací správné stínící techniky.

Než začneme zasklívat balkón

Zasklíváme balkóny celoročně a za každého počasí. Konzultace a cenová kalkulace je ZDARMA!

Více o zasklívání balkónu Ústí nad Labem

Zasklívání lodžií Ústí nad Labem 

Na rozdíl od otevřeného balkónu plní lodžie i obytnou funkci, což jeden z důvodů jejich zasklívání. A jak můžete zasklení lodžie využít? Třeba jako zimní zahradu, špajz, posilovnu, nebo si svůj byt rozšíříte o nový úložný prostor, záleží jen na Vás a Vašich potřebách. Při zasklívání lodžie Vám můžeme rovnou namontovat některé doplňky, které lze pořídit - žaluzie, rolety, sušáky na prádlo nebo držáky na truhlíky a květináče.

Zasklívání lodžií je daleko efektivnější než pouhá výměna oken či dveří. Zasklením lodžie teplota v místnosti zvýší cca o 10°C, což vede k úspoře za vytápění. 

Zasklívání lodžií vede k úsporám za energii

V jakých lokalitách pracujeme? Provádíme zasklívání balkónu v Ústí nad Labem, v Děčíně a v Teplicích a v okolí těchto měst. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Poptávka zasklívání lodžií a balkónů

Výhody zasklené lodžie 

Jaké má zasklívání lodžií výhody? Především obyvatelé menších bytů ocení zvětšení obytného prostoru. K dalším výhodám patří bezpochyby zvýšení bezpečnosti, zasklená lodžie je pro zloděje větší překážka, než otevřený nezasklený balkón.

V bytě se také omezí prašnost a sníží hluk z ulice, a pokud se každý rok potýkáte s ptactvem, které si na Vaší lodžii staví hnízda, představuje její zasklení účinnou ochranu.

Více o zasklívání lodžií Ústí nad Labem

Zimní zahrady Ústí nad Labem 

Obliba zimních zahrad u nás neustále stoupá. I když se jedná o poměrně náročnou stavbu, zvláště chcete-li zahradu využívat celoročně, a nemalou investici, získala si již své obdivovatele.

Výhody zimní zahrady:

  • rozšíří obytný prostor 
  • prosluní Váš byt       
  • možnost vyhřívat se na zimním sluníčku ·       
  • celoroční pěstování rostlin a stromků

Základní kritéria pohodlného užívání zimní zahrady - neměla by se rosit, v zimě by v ní nemělo být chladno a v létě zase horko. Aby zimní zahrada mohla sloužit jako samostatný pohodlný obytný prostor, měla by mít nejméně 10 metrů čtverečních a hloubku 2 metry. Pokud zimní zahrada navazuje na vnitřek domu, stačí i menší plocha.

Při návrhu a realizaci je třeba počítat s místem pro květiny, nábytkem a průchozí zónou. Tvoří-li zimní zahrada přechod mezi domem a venkovním prostředím, je vhodné vybrat správnou podlahovou krytinu jako je přírodní kámen, keramická dlažba nebo dřevo. 

Než začnete stavět zimní zahradu

Důležité je, k jakému účelu bude zimní zahrada určena, od toho se odvíjí mnohé. Neváhejte nás kontaktovat, (proklik na sekci Kontakt) rádi Vám ochotně poradíme a doporučíme optimální řešení Vaší zimní zahrady, tak, aby vyhovovala Vašim představám.

Více zimní zahrady Ústí nad Labem